Vamzdeliais susuktos pastilės maišelyje

4.5014.00

Vamzdeliais susuktos pastilės tobulai tinka net mažiausių vaikučių rankytėms – kūdikiai nuo 6 – 8 mėn gali patys graužti šias pastiles, taip pasikasydami niežtinčias dantenas dygstant dantukams. Šie vamzdeliai taip pat yra pats elegantiškiausias pastilių pateikimo būdas, papuošianties kiekvieną stalą.

Pastilė Fit Snack – vaisių ir uogų juostelės, pagamintos išdžiovinus vaisių ir uogų tyrę, pagamintos rankomis ir nenaudojant priedų, konservantų ir dažiklių.🥭🍊🍐
Pagrindinis ingredientas kepti obuoliai, bei sezoninės uogos ir vaisiai.🍏🍎🍒🍓
Pastilė yra natūraliai saldi dėl joje esančių vaisių ir uogų. Ji džiovinama bent 14 valandų žemoje temperatūroje (40C°). Pastilei išdžiūvus, jos skonis tampa labai ryškus ir koncentruotas. Norint pagaminti 100 gramų pastilės reikia bent 800 gramų vaisių-uogų tyrės, o kartais ir dar daugiau.
Tik įsivaizduokite, koks yra vitaminų ir skonio koncentratas pastilėje!

Į rinkinį įeina 6-8 pačių aromatingiausių skonių pastilės (priklausomai nuo sezono skoniai gali skirtis).

Jei esate alergiški kokiems nors vaisiams, uogoms, riešutams ar medui – pažymėkite pastabų skyrelyje, atliekant užsakymą.

Aprašymas

👶Pastilę galima valgyti net ir mažiausiems vaikams (nuo 6 mėnesių, pvz., obuolių ar bananų), maitinančioms motinoms ir žmonėms sergantiems diabetu. Tai yra neįtikėtinai skanus gardumynas su maksimaliu vitaminų ir mikroelementų kiekiu.